Tellimine ja tasumine:

Tellimuse vormistamiseks valib Klient välja www.retroehted.ee internetipoest toote(d) ning lisab need ostukorvi. Enne tellimuse vormistamist on sama kaup kättesaadav ka teistele Klientidele. Ostukorvis saab Klient jälgida lisatuid tooteid ning võimaluse korral rakendada soodustusi, lisades sooduskupongi lahtrisse soodustuse koodi. Tellimiseks võid registreeruda kasutajaks või osta ka kui külaline. Peale tellimuse esitamist saabub Teie postkasti kiri koos tellimuse kinnituse ja pangaandmetega, kuhu saate ülekande teha. Peale ülekande laekumist paneme kauba kahe tööpäeva jooksul, Teiepoolt valitud viisil teele. Kui ülekannet ei ole tehtud 5 kalendripäeva jooksul, loeme seda sooviks ostust loobuda ja tühistame tellimuse. Kauba hinnale lisandub kauba kohaletoimetamise tasu, mis sõltub Kliendi poolt valitud kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamine:

Teil on võimalik valida kolme kättetoimetamise viisi vahel:
Itella SmartPost – 2,49 eurot.
Eesti Posti tähitud maksikiri – 2,65 eurot.
Tartu linna piires toome kauba ise kätte. – TASUTA

Kaupade tagastamine:

Ostjal on õigus taganeda sooritatud ostust 14 kalendripäeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Selleks peab Klient saatma taganemisavalduse e-mailile info@retroehted.ee. Avalduses tuleb ära tuua ostuarve number, tagastatav toode, tagastamise põhjus ja Kleindi arveldusarve number. Tellitud Kaup tuleb tagastada Müüjale postiga. Toote tagastamisest tulenevat postikulu Kliendile ei tagastata.Kauba tagastamisel kanname tellimuse maksumuse Teile tagasi hiljemalt viieteist (15) tööpäeva jooksul peale taganemisavalduse esitamist.

Isikuandmete Kaitse:

Kliendi isikuandmeid töötleb RetroWeb OÜ, registrikood 12403045, asukoht Senta, Kaarlijärve küla, Tartumaa, 61104. RetroWeb OÜ kasutab isikuandmeid ainult ostutellimuse täitmiseks ning ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.